TERMAL SICAK SU VE HAVUZLAR

Image

Kervansaray Termal Convetion & Spa, faydalı mineraller bakımından zengin şifalı suya sahip termal kaplıca havuzları, bir ısıtmalı kapalı havuz ve tüm konuklarına ücretsiz olarak faydalanabilmeleri için yaz aylarında kullanılabilecek bir açık havuz sunmaktadır. Termal kapalı ve açık yüzme havuzları, erkekler, kadınlar ve küçükler tarafından ortak kullanıma açıktır.

Termal Kaplıca Merkezi (Kaplıca Merkezi)
Tarihi binanın bir kısmında, geleneksel Bizans ve Türk hamamı ve kaplıca kültürü tesisin tarihi dokusu değiştirilmeden korunmuştur. Erkekler tarafından kullanılan bölüm, 1.50 cm derinlikte ve ortalama 40ºC sıcaklıkta su içeren etkileyici ve iyileştirici 20 m² büyüklüğünde bir yüzme havuzuna sahiptir. (Kaynak suyunun kaynağından ulaştığı andaki suyun 42-44 40C'de orjinal sıcaklığı 40 fallsC'ye düşer.) Havuz bikarbonat ve kalsiyum iyonları bakımından zengin oligometalik ve hipotonik maden suyu içerir.

Kadınlar tarafından kullanılmak üzere ayrı bir bölüm 12 m² ve ​​1.35 metre derinliğinde bir termal havuza ve soyunma odasına sahiptir. Çocukların kullanabileceği havuz da bu alandadır.

Burada tatil yaptıktan ve sağlığınızı iyileştirdikten sonra, bu tarihi yeri iyi anılarla terk ederken, tesisi en sevdiğiniz yerler listesine koyarak kendinizi yeniden canlandırılmış ve aktif hissedeceksiniz.

WhatsApp ile iletişime geç

0850 533 1 334